trtrhtfhxtrdxhether
trtrhtfhxtrdxhether trtrhtfhxtrdxhether
  • 23-09-2018
  • Mathematics
contestada

gabriella bought 12 feet of ribbion for 0.75 per yard. how much did she pay?

Respuesta :

paty85 paty85
  • 23-09-2018
she pay $3 for the 12 feets of ribbion
Ver imagen paty85
Answer Link

Otras preguntas

Explain how to find the GCF of three numbers
6r+7=13+7r help plz linear equations
How did geography affect the Reformation?
Explain how to find the GCF of three numbers
which of the following would be a positive outcome of the British Governing of india ? a) transportation was improved by building railroads. b) schools wer
Take car traveling with constant speed travels at 150 km in 7200 a. what is the speed of the car?
3x + 4 ( x - 8 ) -x = 3 /5 ( 10x + 15 ) In the end is it -160 = 45 No solution?
If x-1/3=k and k=3 what is the value of x?
Three friends meals at a restaurant cost is 13,14,and 11 dollars. Use parentheses to write two different expressions to show how much the friends spent in all w
What was the purpose of the Northwest Ordinance?