Fay2121
Fay2121 Fay2121
  • 25-09-2018
  • Mathematics
contestada

Olive oil

Amount: 3 cups

Unit cost: $17.50/gallon

Total cost =

Respuesta :

kittenpaci1414
kittenpaci1414 kittenpaci1414
  • 25-09-2018

i think the answer is 3.27

Answer Link
jamiyaellis6
jamiyaellis6 jamiyaellis6
  • 25-09-2018

the total cost is $52.50

Answer Link

Otras preguntas

calculate the perimeter of a quadrilateral 3 cm 2 cm 2 cm 5 cm
Please explain how to find area of the rectangle pyramid.
what's the possibility of choosing a spade in a deck of 52 cards?
people involved in cases that are accepted by the us supreme court must travel to washinton dc?
What domain did sues rule?
Identify your human rights violation and explain in a introductory paragraph why you choose the specific human rights
HELP ASAP!!!Why does Ralph become the leader of the group at the beginning of the novel? A. because Ralph is manipulative and p
Write your question here (Keep it simple and clear to get the best answer)what are the different types of bleaching agent's
which of the following is a general way to describe the base pairing rules for DNA
plot and steps for writing a comedy please!!!