rgs13 rgs13
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada

$12oz. divided by 2.29 whats unit price

Respuesta :

unicorns32
unicorns32 unicorns32
  • 23-01-2019

Answer:

I'm not entirely right, but I think it's 5.24.

Step-by-step explanation:

12/ (means division) 2.29 = 5.24017467249....

I think that's how you do it.

Let me know if it's right.

Answer Link

Otras preguntas

Analyze how white settlers and trappers helped pave the way for long-term settlements in Oregon and the Far West. Then, evaluate how these settlement patterns c
Are most of South Asia’s mineral resources found in India
Describe the type of division as well as the number and kind of chromosomes produced by mitosis.
Last question I need help with
what is romeo like and what are his traits
Write a poem based off "The party is fun", make it more complex and add imagery (Use all 5 senses, ex: You could smell the Chlorine as it filled the air, You c
how did the northerners react to the fugitive slave law? A) they were for it because they wanted to help the slaves escape. B) they were against it because they
Can anybody help me please
HELP ME PLEASEEEEEEEEEEE!!
You are a plant cell. You must make your own food through photosynthesis. What organelle is necessary for this process