helpmeoutpleass helpmeoutpleass
  • 22-06-2019
  • Mathematics
contestada

Someone please help me out ?

Someone please help me out class=

Respuesta :

hienh4517 hienh4517
  • 22-06-2019
12/16 = 0.75

It costs $0.75 per ounce

Hope this helps!
Answer Link

Otras preguntas

Where is the part that will develop into a fruit on a male flower?
URGENT!Use the three-point general rubric to evaluate the paragraph.An Afternoon of Modern Art On saturday, I went to the Bates County Museum of Art with my par
If vector c = vector b + vector a, under what circumstance does c = b+a ?
A certain project can be completed by 28 men in 90 days. the numbers of men needed varies inversely to the time needed to complete the project. if the contracto
What number must you add to the polynomial below to complete the square? x^2-6x?
What feature(s) do greek kouroi and standing figures in egyptian art have in common?
What are juliet's four fears involving drinking the vial?
Why was mass lost from the crucible during the reaction?
Consider the function below, which has a relative minimum located at (-3 , -18) and a relative maximum located at (1/3, 14/27) f(x) = -x^3 - 4x^2 + 3x Select al
Choose the answer that identifies the function of the gerund in the sentence. yes, this player has worked hard on improving his strength this season.