mariog6212345
mariog6212345 mariog6212345
  • 21-08-2019
  • Mathematics
contestada

Find the unit price if a 4-pack of mixed fruit sells for $2.12​

Respuesta :

RaquelLWhite
RaquelLWhite RaquelLWhite
  • 21-08-2019

Answer:

I believe it's .53

Step-by-step explanation:

2.12 / 4= .53

Answer Link
PickleGirlyGirl
PickleGirlyGirl PickleGirlyGirl
  • 21-08-2019

Answer:

0.53

Step-by-step explanation:

4/2.12=0.53

Answer Link

Otras preguntas

A small molecule that chains together with many copies of itself to form a larger molecule is called what?
When does a stanza end?
What is the relationship between temperature and height in the mesosphere?
What is the largest country in Africa?
please help I am in desperate need
How to change time into temperature
With the Exception of the first Amendment, which two of the first ten amendments to the constitution would most affect you if it were taken away? Explain your a
Write the number that is 10 more than 98
esas mochilas son de nosostros. son _____ mochilaa
solve x/5 - 1=7? help please !!