angellegarcia92
angellegarcia92 angellegarcia92
  • 25-08-2016
  • Mathematics
contestada

$1.12 for 8.2 ounces

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 28-08-2016
what about it
what is the question


Answer Link
jelenako57605
jelenako57605 jelenako57605
  • 28-08-2016
$1.12 for 8.2 ounces means that u would pay around 0.12 per ounce but keep in mind u still have the .2 ounces.
Hope this helps!!
Answer Link

Otras preguntas

A boulder on the mythical planet mongo drops off a cliff and falls from rest 1000 m in 10.0 s. (A) what's the initial speed of the Boulder? (B) determine the ac
43.586 to the nearest tenth, hundredth and one
Each patty contains 200 grams of ground beef. 467 burgers were sold, how many kilograms of ground beef were used
What is the difference between a Theme and a moral?
Jean-Jacques Rousseau’s main argument was that a government should __________.
help for how many ways can 3 identical pen sets and 5 identical watches be given to 8 graduates if each received one item?
what is 3.0029 in short word form?
WHICH COMPUTER COMPONENT CONTAINS ALL THE CIRCUITRY NECESSARY FOR THE OTHER COMPONENTS OR DEVICES TO COMMUNICATE WITH ONE ANOTHER
The total market value of all goods and services produced in a nation's economy (excluding foreign investments) is its __________.
Carly spends $5 for n notebooks.Write an algebraic expression represent the cost of one notebook