borreromariamar
borreromariamar
25-09-2020
Mathematics
contestada
please help me, due soon
Respuesta :
roycechloe23
roycechloe23
25-09-2020
Answer:
The dude is right it is 14.76
Step-by-step explanation:
Answer Link
Аноним
Аноним
25-09-2020
a. the unit price is $1.23
b. he didnt multiply 7 times the dozen. which will be 84. then he had to divide 103.82 by 84 and get the unit price. and the unit price will be 1.23.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 84+ )
Otras preguntas
How many miles did Devon drive overall if he paid a total of $174 for the car rental?
How do u say bethany in Spanish
find the quotient 8/11 divided by3/5
why were people of the anglo saxon period considered viking like brainly
If you just had two shapes (say, a circle and a square), how many 3-place patterns could you make?
-x+3+5(2x-6)+9(3x+11) will you answer with work shown and answer
Choose the appropriate answer to the question: C’est le livre de Pierre? Non, c’est le livre de Vincent. Voilà! Oui, voici le cahier de Pierre. Oui, c’est
Which fraction has a value that's equal to 7/8?
Why did slavery arise in the chesapeake for african americans in the 1600s?
What is the french expression that correctly expresses: il est 12 heures du soir. il sont 12 heures pile. il est midi. il est minuit?