Seudónimo Seudónimo
  • 25-02-2021
  • Mathematics
contestada

what is the answer to question 9

what is the answer to question 9 class=

Respuesta :

arianna9637
arianna9637 arianna9637
  • 25-02-2021

Answer:

Step-by-step explanation:

6 units

Answer Link
dearloisbb
dearloisbb dearloisbb
  • 25-02-2021
the answer would be c
Answer Link

Otras preguntas

Hello! I will only give brainliest to the first person to answer correctly and ALL of the questions are answered!: ---------------------------------------------
What process includes the Nucleus' control over the cell's activities?
Determine if 12 is a possible solution to the inequality. 6x-11 < 61
For the data in the table, tell whether y varies directly with x . If it does, write an equation for the direct variation. x 0,1,2,3 y 0,4,8,12 a no b yes,y =
How does the 10th amendment different from the rest of the amendments in the Bill of Rights
A net force of 10.0 N causes an object to accelerate at 2.00m/s^2. What is the mass of the object?
What is the slope of the line passing through the points (1, -5) and (4,1)-4/5-225/4
In x3, x is called the _____.
Priya bought these items at the grocery store. Find each unit price.a. 12 eggs for $3. How much is the cost per egg?b. 3 pounds of peanuts for $7.50. How much i
Help me plZzzzzzz bless u