mayroneehernandez96 mayroneehernandez96
  • 25-02-2022
  • Mathematics
contestada

A bakery sells 6 bagels for $2.64 complete the table to illustrate the unit price of a bagel

Respuesta :

hammy2007j3
hammy2007j3 hammy2007j3
  • 25-02-2022

Answer:

I don't know what type of table you are talking about but to find the unit price divide 2.64/6

Answer Link

Otras preguntas

mason currently pas $420 per month in rent. the contract on his apartment sates that his rent will increase by 6% next year. a. by how much will masons rent inc
How do you divide 2.16 by 3
Estimate the sum of 890 + 201.
NEED THIS ASAP PLEASE
N - 8 greater than equal to -4
PLEASE HURRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! God bless m
Most organisms with chloroplasts belong to what Kingdom?
what is 88n+20n A:108n B:108n² c:108+n D:108+n²
pls help its easy :c
What were three factors that help lead the aggressive expansion westward?