lexihhh7877 lexihhh7877
  • 26-04-2022
  • Mathematics
contestada

A store sells apples and oranges. Apples cost 2. 0

Respuesta :

kayleec9345211
kayleec9345211 kayleec9345211
  • 26-04-2022

Answer:

An apple costs $2? lol thats crazy

Answer Link

Otras preguntas

PLS HELP WILL GIVE BRAINLIEST AND 99 POINTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! The mean is 60 with a standard deviation of 4. At least what fraction of the numbers are between
four friends were born on consecutive years the sum of their ages is 62 what is the youngest friend
The sides of ∠A are tangent to circle k(O) with radius r. Find: r, if OA=14 dm, m∠A=90°.
A salesman is paid a basic wage of $367 per week. In addition, he is paid a commission of 2.45% on the value of good he sells. His sales for a particular week i
can someone help with this math question
Who found the original colony of Georgia for the king
Am kind of stuck with this one question. ​
if Judy completes a puzzle by herself, it takes her 3 hours. working with sal, it only takes them 2 hours.what is the missing value from the table that represen
Water has a density of about 62.5 pounds per cubic foot snow has lower density than water but that density can vary greatly. suppose snow that is falling and se
Which are features only of an online dictionary? (Select all that apply.) the ability to click on a word in an entry to access its definition the ability to l