SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT
25-05-2017
Mathematics
contestada
Math help? 15 Points
Respuesta :
pepetheskunkcat
pepetheskunkcat
25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa
25-05-2017
its the third one you divide 16 by 4 and thats $1 for 4 ounces
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 49+ )
Otras preguntas
Which quotation from "Hansel and Gretel” is an example of a simile? “They saw that the cottage was made of bread and roofed with cakes.” “Suddenly the door open
Consider the graph of f(x) below. The graph contains the points (0, 1) and (5, 4). Write the equation of f(x), and classify the function as linear, quadratic, c
Please help with question 5! BRAINLIEST to correct answer! (C is incorrect)
Help ASAAPP! Will give brainliest:)! —————— What was Katniss's final stand (her plan) at the Cornucopia when it was just her and Peeta left? WHY would the Capi
Find the volume of this cone
What career do you want to study? Am thinking about counseling psychologist or interior designer - I love painting, drawing, being creative basically anything w
1) A puppy eats a sausage 5 seconds faster than a kitten eats an identical sausage. If they share one sausage, they can eat it in 6 seconds. How long does it ta
i give brainly if correct
Element X is a radioactive isotope such that every 61 years, its mass decreases by half. Given that the initial mass of a sample of Element X is 20 grams, how l
SOMEONE HELP ASAP!! WILL GIVE BRAINLEIST!!